Nazwa i logo Fiocco - z włoskiego kokardka ma historię sięgającą 2003 roku w naszej rodzinie.
Fiocco Scarf - Manufakturka unikatowych chust i apaszek z wyjątkowych materiałów dla wyjątkowych kobiet. Mini dzieła sztuki dla nietuzinkowych kobiet, jak również małych księżniczek!
Z przywiązania do piękna i czaru dawnej mody, pełnej subtelności, delikatności, kobiecości.
 
Zatrzymaliśmy nazwę Fiocco dla nowego projektu, uznając, że kokardka kojarzy się z dziewczęcą niewinnością i dawnym stylem w modzie dziecięcej.

Fiocco Kids oferuje najnowsze kolekcje starannie wyselekcjonowanych hiszpańskich marek dla dzieci od 6 miesięcy do 10 lat. Tradycja i doświadczenie każdej z nich sięga kilkudziesięciu lat, a ich wyroby są od początku do końca produkowane w Hiszpanii.

Nasze Ubranka  zdobyły uznanie na całym świecie, wyróżniają się niepowtarzalnym stylem, najwyższą jakością materiałów i wykonania. Wszystkie projekty są niesamowicie stylowe, eleganckie a zarazem bardzo wygodne i funkcjonalne.

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi możemy wprowadzić je na polski rynek.

Ofertę kierujemy dla rodziców poszukujących dla swoich dzieci wyjątkowych produktów wysokiej jakości w unikalnym stylu.

Inspiracją dla nas był klasyczny styl, nawiązujący do dawnych wytwornych ubrań i tradycyjne krawiectwo.  Wybraliśmy kierunki, które są nam bliskie ze względu na powiązania rodzinno-biznesowe, czyli w pierwszej kolejności Hiszpania, dalej Holandia i Kanada. Hiszpania bowiem ze swoimi małymi i dużymi manufakturami od lat stanowi najlepszą referencję wśród mody dziecięcej.

Szukaliśmy marek i ubrań, których jeszcze nie ma w Polsce, natomiast wzornictwem i pieczołowitością  wykonania nie ustępują tak znanym, światowym markom jak Armani Junior, Baby Dior, Burberry Children czy Ralph Lauren Kids.

Gwarantujemy najwyższą jakość, unikatowy krój i pojedyncze sztuki oraz luksus i elegancję w tradycyjnym wydaniu.


Compare